💡 NOVÝ VÝZKUM: Vyznáte se v Generaci Z? My vám ji s DFMG rádi představíme ➡️

Behavio v médiích

Rozhovory, společenská témata a projekty, naše metody… o tom všem se v souvislosti s námi píše.

Obal knihy Behaviorální impulsy pro lepší města a kraje

Behaviorální impulsy pro lepší města a kraje

Poznatky z behaviorálních věd se dají aplikovat také ve veřejné správě. Často jde přitom o levná řešení, jejichž přínos násobně převyšuje náklady. Tato kniha, na které se podílel spoluzakladatel Behavio Lukáš Tóth, radí představitelům měst i krajů, jak na to.

Jak a proč Češi volí

Aktuálně.cz ve spolupráci s výzkumnou agenturou Behavio připravilo sérii unikátních předvolebních průzkumů, které pátraly po tom, co chceme jako Češi.

Koronavirus na iRozhlasu

Téměř všichni Češi respektují zákaz nevycházet bez roušky, do práce stále dochází čtyřicet procent obyvatel země a jeden z pěti Čechů očekává vážné finanční problémy.

Atlas Čechů na Aktuálně.cz

Kdo si myslí, že za komunistů bylo líp? Kdo rozesílá řetězové e-maily? A kdo se rozčiluje v on-line diskusích? I na tyto otázky odpovídá projekt Atlas Čechů, o kterém mluvil Vojtěch Prokeš.

Behavio na Cocumě

Přibyli jsme do Cocuma rodiny! Kdo pro nás pracuje, jak to v Behaviu vypadá i proč jsme vůbec začali “dělat do výzkumů”. To všechno se dozvíte na našem profilu.

Pro šmejdy neděláme

Staré sociologické průzkumy doplácejí na to, že se ptají lidí i na věci, které nevědí. V průzkumech kromě odpovědí na otázky sledujeme také emoce a rozhodování respondentů.

Psycho Lukáše Tótha

Pravidelná dávka sloupků od našeho behaviorálního ekonoma na Aktuálně.cz.

Zajímáme vás my nebo nějaké naše téma?

Rádi se ozveme!

Nechte nám na sebe alespoň jeden kontakt
a dáme co nejdříve vědět.

Překvapivé porovnání

Porovnali jsme dvě známé značky Alza a Mall pomocí tradičního dotazníku. Potom jsme použili náš výzkum podvědomí. Víte jaký byl rozdíl ve výsledku?