🖥️  1. 6. od 9:30 | Jak v praxi testovat reklamy? Připojte se ZDARMA na streaming, kde se to dozvíte ➡️

Hovory s Behaviem

Záznamy z konferencí, podcastů a všeobecně – rozhovorů s námi.

Behavio Talks

V září 2021 jsme pro naše klienty uspořádali Behavio Talks, hodinové představení novinek nejen ze světa behaviorálních věd, ale zejména z naší výrobní linky. Podívejte se na ně i vy.

Přehrát video

Novinky z behaviorálních věd

Nové knihy, zajímavé výzkumy a biasy. O tom, co se děje v behaviorálních vědách a marketingu, poreferoval Lukáš Tóth a Anička Hájková.

Přehrát video

Reklama hlavně musí vyvolat emoci, ne?

Nemusí. Markéta Cápíková a Vojta Prokeš vám poví o tom, kam se posunuly reklamní kampaně, co je to salience a proč jsou zásadní zákaznické potřeby

Přehrát video

Jak symboly ovlivňují dějiny?

A co s tím mohou dělat dnešní marketéři a politici? Na to se podíval Jirka Boudal. Téma vám ukáže na příkladech z minulosti i současného dění. 

Naše další rozhovory

Záznamy z konferencí, podcastů a všeobecně – rozhovorů s námi.

Přehrát video

O pojištění jako vrcholu civilizace

Data a jejich správné použití dokáží snížit nejistoty, a to i pokud jde o naše chování. Rozhovor s Lukášem Tóthem o pojištění pohledem behaviorální ekonomie. 

Přehrát video

V Czechitas o značce a potřebách

Jak komunikovat s omezeným budgetem? Co mají v Czechitas dělat, aby se stali lídrem na poli vzdělávání v IT? Více v rozhovoru s Vojtou Prokešem.

Konference Kritické myšlení
Přehrát video o Konference Kritické myšlení

Lze předejít rozdělení společnosti?

Může vláda komunikovat tak, aby bránila umělým neshodám ve společnosti? Dozvíte se v přednášce Lukáše Totha na konferenci Kritické myšlení.

Z jako podpora Putina? Jak to funguje?

„Je jedno o jakou značku jde, důležité je ji opakovat. Ruská propaganda to umí skvěle,” říká specialista na branding a komunikaci Jiří Boudal.

Přehrát video

Jak funguje líheň v Behaviu

Nedávno jsme zavedli nový onboarding –⁠ líheň. V ní během 14 dnů testujeme schopnosti zájemců při reálných projektech. Jak to funguje?

Přehrát video

O firemních
značkách

Jak podvědomě vnímáme firemní značky? Jaké pocity a vjemy si s nimi spojujeme? A jak můžeme zajistit, aby byla naše firemní značka snadno zapamatovatelná? 

Symboly značek
s Jiřím a Lumírem

Spojili jsme se s Lumírem Kajnarem, brand architektem, a společně vytvořili karty Symboly značky. Jak vám pomůžou najít nové nápady a budovat vaši značku?

Přehrát video

Mozek má radši věci, které snadno rozpozná​

Proč má firma znát své zákazníky do nejmenšího detailu? Co musí řešit, když chce vstoupit na nový trh? Jak značku posílí brand audit? Na to všechno odpoví Jiří Boudal. 

Přehrát video

Značky v rychlém myšlení

Značka potřebuje zákazníka oslovit dávno předtím, než se začne rozhodovat o koupi. K tomu potřebuje vědět, jak funguje rychlé myšlení. Jak na to prozradí Vojta Prokeš.

Minuta pro lepší práci v DVTV

Proč je jenom 13 % Čechů zapálených do své práce? A jak to mohou firmy změnit? Lukáš Tóth mluvil v DVTV o výzkumu mapujícím motivaci Čechů v zaměstnání.

Debata k projektu
Generace Z

Zkoumali jsme, jaká je generace Z –⁠ lidé narození po roce 1995. Jsou jejich životy plné svobody a příležitostí? O datech Zatracené generace Z mluvil Vojta Prokeš.

Analýza předvolebních plakátů v DVTV

Babiš na plakátu je záruka úspěchu, SPD je pro svoje voliče lovebrand, řekl Vojta v DVTV, kde představoval náš výzkum předvolebních plakátů politických stran.

Mapa voličů
v DVTV

Před parlamentními volbami jsme připravili Mapu voličů, která ukazovala voličské chování. Projekt navíc podpořili sami lidé 400 tisíci vybranými na HitHitu. 

Značky by měly se zákazníky  komunikovat ještě před tím, než se začnou rozhodovat. A to znamená dostat se do jejich rychlého myšlení. Jak na to prozradí Vojta. Více…

Zajímáme vás my nebo nějaké naše téma?

Testování reklam už stojí firmy míň než kafe.

Testování reklam s Behavio teď stojí pouhých 20 tisíc korun.

Efektivní kampaně už může dělat opravdu každý. Stlačili jsme totiž ceny za testování na minimum. 

Rádi se ozveme!

Nechte nám na sebe alespoň jeden kontakt
a dáme co nejdříve vědět.

Překvapivé porovnání

Porovnali jsme dvě známé značky Alza a Mall pomocí tradičního dotazníku. Potom jsme použili náš výzkum podvědomí. Víte jaký byl rozdíl ve výsledku?