Case studies

Kinder

ZNAČKA

Může se stát, že si jdeme do obchodu pro Milku a odcházíme s čokoládou Kinder? Může. Na poslední chvíli naše rozhodnutí ovlivní celá řada věcí: aktuální sleva, pozice v regálu, to, jestli je zboží dobře vystavené a pak samozřejmě obal čokolády. Část našeho rozhodování se zkrátka odehrává přímo před regálem.

Naše další case studies

KAMPAŇ | TEST KREATIVY

Dobrá kampaň

Tyčinka Margot opustila svoje tradiční symboly – exotiku, pláž a dovolenou. A novou reklamu umístila do české vesnice. Posílil tenhle krok značku?

PRODUKT

Značka Bohemia Chips chce udělat novou příchuť. Ale jakou? Pro koho? Pro jaké příležitosti? Spousta otázek, ale jen pár správných odpovědí.

ZÁKAZNÍCI

Loajalita zákazníků

Po Milce sáhnou Češi častěji než po jiných čokoládách. Má Milka věrné zákazníky? Nemá. Co tedy dělá jinak a lépe než konkurence?

ZÁKAZNÍCI | ANALÝZA PŘÍLEŽITOSTÍ

Potřeby zákazníků

Jaké potřeby mají klienti pojišťoven? A dokáží jim pojišťovny vyhovět? To jsme měřili na Generali České pojišťovně a její konkurenci.

ZNAČKA | BRAND AUDIT

Souvislost mezi emocí a reálným nákupním chováním je zásadní. Nechte se inspirovat ukázkou dobře budovaných symbolů značky IKEA. 

ZÁKAZNÍCI | CX

Spokojení zákazníci

Jak poznat, co udržuje zákazníky spokojené? Zanalyzovali jsme klienty Bushmanu a zjistili jsme, co se jim líbí a co by ještě vylepšili.

Při spolupráci s Behaviem se můžu spolehnout na dobře promyšlené řešení projektu, které efektivně využije pokročilé statistické metody.

Vysokou kvalitu získaných dat zajišťují trefné, stručné a pro respondenty zábavné dotazníky.

Reporty jsou přehledné, slidy se dají přímo použít v prezentacích pro vedení naší firmy.

Marie Syrovátková

Business Insight and Expansion Analyst

Jitka Součková

Marketing Manager CZ & SK

S Behaviem spolupracujeme už více než 3 roky a spolupráce s nimi posunula naše průzkumy trhu o několik úrovní výše.

Lidé v Behaviu jsou ochotní, rychlí, inovativní a spolupráce s nimi nám přináší i radost osobní.

Máme za sebou stovky projektů pro:

Překvapivé porovnání

Porovnali jsme dvě známé značky Alza a Mall pomocí tradičního dotazníku. Potom jsme použili náš výzkum podvědomí. Víte jaký byl rozdíl ve výsledku?