🧠 Otevřeli jsme pro vás registrace na zbrusu nový workshop Úvod do tvorby efektivní reklamy.

LOVEBRAND

Pro koho jste lovebrand? A proč?

Už teď jste pro určitou cílovou skupinu lovebrand. Řekneme vám, kdo do ní patří.

Mozek často sází na to, co se mu na první dobrou líbí, bez nějakého hlubšího dumání a zkoumání. Snaží se naše rozhodnutí zjednodušit a tím pádem i energeticky zlevnit. I tak “sežere” 20 % přijatých kalorií a větší spotřebu si už nemůže dovolit. Čím lepší emoci značka vzbuzuje, tím spíš na ni pomyslíme v nákupní situaci, čímž se zvyšuje šance, že i reálně nějakou tu korunu utratíme. To, jaké emoce lidé ke značce chovají, je dobrým ukazatelem jejich pozdějšího nákupního chování. A proto také emoce sledujeme. Vám radíme totéž. 

Díky tomuto bonbonu zjistíte do detailu, jaký typ lidí váš produkt nebo služba přitahuje, kdo vás má nejradši, a je tím pádem přirozená cílová skupina. Uvidíte, kdo k vám chová sympatie a “dal by si říct”, i koho nemá smysl přesvědčovat.

Najděte správného influencera pro vaši značku

EMOCE

Pro kolik procent lidí je vaše značka lovebrand? A jak jsou rozvrstvené další emoce? Získáte přehled, jaké pocity mají lidé ze značky.

EMOČNÍ SKUPINY

Vytvoříme 4 skupiny podle toho, jakou emoci z vaší značky mají.  Silná pozitivní, slabá pozitivní, neutrální a negativní. Tak uvidíte, kdo z vás má jaký pocit.

DETAILY O SKUPINÁCH

O každé skupině zjistíte do detailu, jací lidé do ní patří. V online datovém nástroji Atlas Čechů uvidíte o každé 600 informací. Jejich životní styl, názory i sledovaná média.

VZOREK

1000 lidí, kteří přesně reprezentují českou online populaci

TERMÍN

do 7 dní od objednávky

48 500 Kč

bez DPH

Rádi vám pomůžeme!

Dejte mi vědět na 777 145 756 nebo na
hynek.spinar@behaviolabs.com.

hynek_bonbony

Rádi se ozveme!

Nechte nám na sebe alespoň jeden kontakt
a dáme co nejdříve vědět.

Překvapivé porovnání

Porovnali jsme dvě známé značky Alza a Mall pomocí tradičního dotazníku. Potom jsme použili náš výzkum podvědomí. Víte jaký byl rozdíl ve výsledku?