🧠 Otevřeli jsme pro vás registrace na zbrusu nový workshop Úvod do tvorby efektivní reklamy.

MÉDIA

Jaká média sleduje vaše cílová skupina?

Data vám poradí, jak nejlépe oslovit lidi, o které vám jde.

Kterou televizi sledují vaši zákazníci? Jaké poslouchají rádio? A které čtou ráno noviny? Z volně dostupných mediálních statistik se o publiku dozvíte jen střípky. Možná věk, pohlaví a pár dalších socio-demografických údajů. Někdy je ale potřeba reklamu cílit opravdu přesně. Například chcete oslovit přímo vaše lidi. Nebo konkrétní skupinu, třeba kutily nebo pivaře. A k tomu už potřebujete podrobnější data.

Brzy tu najdete videotip k tématu. Na výzkum se ale můžete podívat hned.

Zjistěte, jaká média sleduje vaše cílová skupina

CÍLOVÁ SKUPINA

Zjistíme, jaká média sleduje vámi vybraná skupina. Mohou to být vaši zákazníci, ti od konkurence, nebo skupina zvolená podle jiné charakteristiky. Například podle koníčků. 

MÉDIA

U vybrané cílové skupiny zjistíme, jestli sleduje konkrétní pořady či média, třeba i lokální nebo specializovaná. Takto ověříme 5 vámi vybraných médií či pořadů. 

DATOVÝ NÁSTROJ

Vaši cílovou skupinu zobrazíme v datovém nástroji Atlas Čechů, kde o jejím mediálním chování  zjistíte dalších 165 informací. A ještě stovky dalších informací o životním stylu, názorech apod. 

VZOREK

1000 lidí, kteří přesně reprezentují českou online populaci

TERMÍN

do 7 dní od objednávky

48 500 Kč

bez DPH

Rádi vám pomůžeme!

Dejte mi vědět na 777 145 756 nebo na
hynek.spinar@behaviolabs.com.

hynek_bonbony

Rádi se ozveme!

Nechte nám na sebe alespoň jeden kontakt
a dáme co nejdříve vědět.

Překvapivé porovnání

Porovnali jsme dvě známé značky Alza a Mall pomocí tradičního dotazníku. Potom jsme použili náš výzkum podvědomí. Víte jaký byl rozdíl ve výsledku?