O nás

Jsme sociologové, psychologové a behaviorální ekonomové. Máme za sebou stovky projektů pro začínající firmy i zavedené značky.

Behavio rodina

Stratégové a kreativci, se kterými se díváme na věci podobně a dobře se nám s nimi spolupracuje.

Proč to děláme

Výzkum chování a motivací udělal v posledních letech ohromný pokrok, ale mnohé z toho zatím zůstává ukryto ve vědeckých studiích a běžné dotazníky a výzkumy jsou stále strnulé a konzervativní.

My chceme behaviorální vědu přiblížit lidem.

Firmám, které potřebují lépe prodat užitečné produkty. Zaměstnavatelům, kteří tápou, jak motivovat své zaměstnance. Politikům, kteří potřebují prosadit důležité, ale odtažité věci. Každému z nás, kdo dělá denně stovky rozhodnutí.

Lidské rozhodování nás baví a fascinuje, ale hlavně věříme, že když porozumíme svým podvědomým motivacím, budeme se lépe rozhodovat a lépe spolu vycházet.

Neděláme pro šmejdy

Máme v rukou mocné zbraně a nedáme je nikomu, kdo obchoduje s lidským neštěstím. Neděláme pro hazard, pro politiky, kteří systematicky využívají lži, strach a nenávist, nebo pro firmy vydělávající na dluhových pastech. Opakovaně jsme je odmítli a raději jsme pomohli vládě účinněji nastavit regulaci hazardu.